Nowoczesne lokale

umożliwiające wygodną aranżację

Oferta dla przedsiębiorców obejmuje 7 niezależnych lokali handlowo-usługowych zlokalizowanych na parterze budynku. Wszystkie pomieszczenia zaprojektowano z myślą o umożliwieniu inwestorom wygodnej aranżacji, zgodnej z potrzebami prowadzonej przez nich działalności gospodarczej. Lokale wyróżnia: duże okna, wyeksponowane niezależne wejścia, zaplecze socjalne i sanitariaty w każdym lokalu, wysoka jakość wykonania. Istnieje możliwość adaptacji lokalu według potrzeb przyszłego Nabywcy. Deweloper z myślą o branży medycznej przystosował jeden z lokali tworząc gabinety lekarskie, poczekalnię i niezbędne pomieszczenia socjalno-sanitarne.  Kolorystyka elewacji ograniczona do bieli oraz szarości nadaje budynkowi modernistycznego, ekskluzywnego charakteru i ponadczasowy wygląd niezależnie od zmieniających się trendów.

Doskonała lokalizacja

zbieg ulic Długiej, 3-go Maja oraz dr-a Kowalskiego

Najnowsza inwestycja na rynku usługowo-mieszkaniowym w Biłgoraju, wyróżniająca się nowoczesną architekturą oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami, gdzie niewątpliwym atutem jest lokalizacja: zbieg ulic Długiej, 3-go Maja oraz dra Kowalskiego. Przedsięwzięcie realizowane jest w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i licznych punktów handlowo-usługowych, co zapewnia duże natężenie ruchu pieszego i samochodowego, dając gwarancję rozwoju i zainteresowania klientów. Pożądana lokalizacja pozwala rozwinąć skrzydła i wyróżnić firmę na rynku. WBS Development to świetny adres i okazja na prowadzenie biznesu w centrum.

Wyjątkowa inwestycja

dla przedsiębiorców

Świetna lokalizacja oraz nowoczesny projekt realizowany przez solidnego dewelopera gwarantują pewną lokatę kapitału i tworzą komfortową przestrzeń dla przedsiębiorców.

Zestawienie lokali

Nr Powierzchnia Cena netto Status Rozkład pomieszczeń
A 103,09 m2 515 450 zł wolne sprawdź
B 181,38 m2 816 210 zł wolne sprawdź
C 108,39 m2 487 755 zł wolne sprawdź
D 88,4 m2 397 800 zł zarezerwowane sprawdź
E 88,4 m2 397 800 zł zarezerwowane sprawdź
F 122,03 m2 549 135 zł wolne sprawdź
G 105,66 m2 475 470 zł wolne sprawdź

Najlepsza lokalizacja w mieście1

pozwalająca rozwinąć skrzydła i wyróżnić firmę na rynku

Przestronne lokale2

o powierzchni od 88,4 m2 do 181,38 m2

Wysoki parter3

umożliwia dowolną aranżację lokalu

Przeszklone witryny4

i wyeksponowane niezależne wejścia

Swobodna aranżacja5

zgodna z potrzebami prowadzonej działalności gospodarczej

Ogrzewanie z sieci miejskiej6

zapewnia optymalną temperaturę pomieszczeń

Nowoczesna architektura7

nadaje budynkowi ekskluzywny charakter

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.