Najnowsza inwestycja na rynku mieszkaniowym w Biłgoraju, wyróżniająca się nowoczesną architekturą, funkcjonalnymi rozwiązaniami oraz doskonałą lokalizacją, zapewniającą dostęp do wszelkich wygód, jakie oferuje życie w centrum miasta.

Dostępność niezbędnych usług, sklepów oraz miejsc użyteczności publicznej, takich jak szkoły, przedszkole, punkty medyczne, basen, kino, park, itp. sprawia, że jest to najbardziej atrakcyjne miejsce do zamieszkania na terenie Biłgoraja.

Atutem inwestycji jest nowoczesna i przyjazna architektura budynku z cichymi windami i podziemną halą garażową. W cenie każdego mieszkania jest duży, słoneczny taras o pow. od 13 do 19,5 m2.

Deweloper zadbał by na każdym piętrze mieszkańcy mieli do dyspozycji wspólne pomieszczenie gospodarcze, a dla większego komfortu zaprojektowano kilkanaście komórek lokatorskich zlokalizowanych na poziomie -1.
Kolorystyka elewacji ograniczona do bieli i szarości nadaje budynkowi modernistycznego, ekskluzywnego charakteru i ponadczasowy wygląd niezależnie od zmieniających się trendów.
Parter budynku został zaprojektowany z myślą o działalności usługowej.
 

Inwestycja jest realizowana przez doświadczonych wykonawców, dających gwarancję solidności i trwałości.

Deweloper zapewnia bezpieczne finansowanie i ochronę środków Nabywców na rachunku powierniczym prowadzonym przez Bank. Środki wpłacane przez Klientów, wypłacane są przez Bank po zrealizowaniu kolejnych etapów inwestycji.

Oferta obejmuje szeroką gamę mieszkań o różnorodnych metrażach i rozkładach: od przestronnych kawalerek po 4-pokojowe mieszkania rodzinne. Powierzchnia użytkowa mieszkań wynosi od 44 do 76,6 m2.

Duże witryny okienne z południową ekspozycją sprawiają, że mieszkania są ciepłe i przytulne, z dużą ilością naturalnego światła przez większą część dnia.
Stan deweloperski oddawanych do użytku lokali, wysoka jakość zastosowanych materiałów oraz możliwość dowolnego zaaranżowania wnętrza, zapewnia możliwość stworzenia przestrzeni zgodnej z naszymi osobistymi preferencjami.
Mieszkania są idealną propozycją dla osób ceniących nie tylko komfort mieszkania w centrum miasta, ale także nowoczesne budownictwo i codzienną wygodę.
Specjalnie dla przyszłych nabywców firma Fox przygotowała projekty łazienek, które można uzyskać łącznie ze zniżką do 20% na zakup materiałów (szczegóły w biurze sprzedaży).
 

Oferowane mieszkania sprawdzą się również jako świetna inwestycja.

Dzięki doskonałej lokalizacji nie będzie problemu z wynajęciem lub sprzedażą zakupionego lokalu w przyszłości.

Doskonała lokalizacja

Lokalizacja w centrum miasta i dostępność niezbędnych usług sprawia, że jest to najbardziej atrakcyjne miejsce do zamieszkania na terenie Biłgoraja.

Doskonała lokalizacja

Słoneczne mieszkania

Duże witryny okienne sprawiają, że mieszkania są ciepłe i przytulne, z dużą ilością naturalnego światła.

Słoneczne mieszkania

Przestronne tarasy

Przestronne tarasy o powierzchni od 13 do 19,5 metrów kwadratowych.

Przestronne tarasy

Podziemna hala garażowa

Przyjazna architektura budynku z podziemną halą garażową.

Podziemna hala garażowa

Ciche windy

Budynek wyposażony jest w ciche, nowoczesne windy.

Ciche windy

Nowoczesna architektura

Nowoczesna architektura budynku nadaje mu ekskluzywny charakter i ponadczasowy wygląd.

Nowoczesna architektura

Planowany termin zakończenia inwestycji:
II połowa 2018 r.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.